iamdumblol
iamdumblol iamdumblol
  • 03-05-2019
  • Mathematics
contestada

Can y’all help me plz

Can yall help me plz class=

Respuesta :

itietje
itietje itietje
  • 03-05-2019

Answer:

trey

Step-by-step explanation:

he reads one page per every 2.5 minutes

Answer Link
kimmiemoctezuma
kimmiemoctezuma kimmiemoctezuma
  • 03-05-2019

Answer:

Roderick

Step-by-step explanation:

Just divide the number of pares by the time it too then to read them.

Answer Link

Otras preguntas

a 9-kilogram bag of sugar cost $27.54. what is the unit price ?
Ashley opened an all-you-can-eat buffet restaurant. The cost per-person was based upon what Ashley believed an average restaurant patron would consume. The rest
The end of life for a group of organisms, usually a species, is called a what?
A cat sees its his favorite human come in the door and runs toward him. the cat starts with a velocity of 4.94 m/s and slows to a velocity of 1.78 m/s in 1.25 s
Kara works at a fine jewelry store and earns commission on her total sales for the week. Her weekly paycheck is $6,500 including her salary which is $1,000. Her
summary please........... adventures of toto
What is the definition of “specific heat capacity”?
What’s the slope for Y=8x+2
Describe and compare the Companionship, Independence, and Interdependence blueprints for love relationships.
Which techniques does President Reagan use in this excerpt? Select three options. pathos ethos shift understatement overstatement