Seudónimo Seudónimo
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

PLEASEEEE HELPPPP!! I’ll give brainiest!! This is a consumer math problem!

PLEASEEEE HELPPPP Ill give brainiest This is a consumer math problem class=

Respuesta :

sumnimarai2076
sumnimarai2076 sumnimarai2076
  • 03-12-2020

Answer:

sorry I dunno..........

Answer Link

Otras preguntas

Jenna buys 12 lb of meat. Some of the meat is chicken and costs $1.90/lb. The rest is beef, which costs $4.30/lb. She spends a total of $34.80 Which equation m
The scale of a map is 1 inch equals 500 miles city A 650 miles from city C how far is it to distance on the map
Romeo and Juliet have fallen in love, even though their families despise one another. Based on the excerpt, what are the two main purposes of this prologue?
what are two 2-digit numbers that have a sum of 83?
Which aspects of a literary work can help the reader determine the author's purpose?
how.to express the sum 21/9 in a whole number and fractions
there are 3 trays of eggs each tray holds 30 eggs.how manny people can be served if each person eats 2 eggs
One result of the water table reaching the surface is a lake true or false
What percent of 88 is 33
Which of the following is an example of a solution? A.fog B.soda water C.milk D.mud