Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

The motor end plate is the: A End of the motor neuron that looks like a bulb shape and releases acetylcholine B Depression on the sarcolemma where the synaptic
Determine the area under the standard normal curve that lies to the right of the z-score 0.48 and to the left of the z-score 0.79
Please help me out with this geometry
PLS HELP ME ON THIS QUESTION I WILL MARK YOU AS BRAINLIEST IF YOU KNOW THE ANSWER!!
watering flower trees .. my hobby. A. were B.am C.are D.is
triangle ABC is similar to triangle XYZ. fine side a
Given f(x)=3x^3-4x+k and x+2 is a factor of f(x), then what is the value of k?
If 2 tacos and 5 drinks cost $20, And three tacos and five drinks cost $25 how much does a taco cost
Of the following options, select the best definition for skepticism. A. beat-up or messy B. clear and strong C. without respect D. being hesitant or disbelievin
Based on your own experiences and observations, which two phrases should be considered when predicting what Paul will do?