nathalybeltran16 nathalybeltran16
  • 04-03-2022
  • Mathematics
contestada

someone please help me

someone please help me class=

Respuesta :

MeBCoding MeBCoding
  • 04-03-2022

Answer:

I think the answer is A

Step-by-step explanation:

I'm not sure tho

Answer Link

Otras preguntas

which is the better buy 1 liter of soda for $1 or 1 gallon of soda for $4
Why did Egyptians build pyramids?
Consider the following argument: All amphibians are cold-blooded. Therefore, my pet frog, which is an amphibian, is cold-blooded.
In 1803, the United States purchased the Louisiana Territory from? A. Britian B. France C. Florida D. Spain
What were some of the innovative ways Americans fought disease during the Revolution? What were the risks and potential rewards of these methods?
Which of the following statements is NOT a pun? a. I work as a baker because I need dough. b. She shines like a brilliant star. c. Seven days without exercise m
How do I get the answer to 3(-2-3x)=-9x-4
why might breaking a canon law be worse for an individual than breaking a governmental law
1000 equals 50 divided by X?
Alex is thinking of a doubles fact the sun is greater than the sum 7+7 but less than the sum of 8+9. What fact is Alex thinking of?