cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 94+ )
Otras preguntas
Freé point[tex] \: \: \: \: \: \: [/tex]
một hành vi có thể đồng thời là vi phạm pháp luật hình sự vừa là vi phạm pháp luật hành chính, nhưng không thể đồng thời vừa là vi phạm pháp luật hình sự vừa là
6h=2k+9. 3h+4k=12 use elimination please help me
write a story that ends with the statement and dad was right.
Explain the HIPAA Transaction and Code sets standard rules. Explain why it is important to know the differences between the code sets when submitting electronic
Punctuate the following passages and rewrite them.1. the king thought for a moment then he said open all the windows a few bees which were outside the palace r
Calculate the average atomic mass for element X
Write a polynomial f(x) that satisfies the given conditions. Polynomial of lowest degree with zeros of -2 (multiplicity 3), 3 (multiplicity 1), and with f(0) =
A certain area can support 124 deer. Initially, there were 2 deer in the area, and the number has been growing at an average rate of 10% per month. Approximatel
What kind of people can be negative influence in your life?